روز سوم 11 تیر
جولای 2, 2017
تغییر عادت
جولای 3, 2017

من از تغییرات مثبت استقبال خوبی میکنم. اما بعضی از این تغییرات خیلی دردناک هستند. مخصوصا اونهایی که تبدیل به عادت شدند. و وابستگی به این عادت هر چه بیشتر باشه و مدت زمان عادت کردن به آن هر چی طولانی تر باشه طبیعتا جدا شدن ازش هم دردناک تر هست.

در سه ماه گذشته من رژیم غذایی خودم رو اصلاح کردم و زیر نظر پزشک متخصص یک رژیم غذایی سالم رو جایگزین کردم که هم به سلامت من کمک کرد و هم موجب شد در 3 ماه گذشته 15.2 کیلو وزن کم کنم.

در کل میشه گفت که تفاوت انسانهای موفق و غیر موفق در همین عادتهاست. انسانهای موفق عادتهای خوبی دارند که آنها را روز به روز موفقتر میکند و انسانهای ناموفق هم عادتهای مخربی دارند که روز به روز آنها را ضعیف تر میکند.

این عادتها روابط عاطفی، کسب و کار و سلامت شما را نشانه گرفتند و شما میتوانید با ایجاد عادت هایی مثبت هر کدام از اونها رو بهبود ببخشید.

امروز من با 15 کیلو وزنی که کم کردم، سلامت تر از گذشته هستم، زیباتر به نظر میرسم و به یک عادت غذایی جدید نیز رسیدم. عادتی که در گذشته یک روز اجرای آن هم برام خیلی سخت بود اما الان بسیار ساده تر آن را انجام میدم.

باشگاه 5 صبح هم یکی از همین عادت های خوبی هست که آدم های موفق اون رو اجرا میکنند. در باشگاه 5 صبح به سلامت و ثروت خواهید رسید و روابط عاطفی خودتان را بهبود خواهید بخشید. با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *